W produktach Daquïni ćwiczą kobiety na całym świecie – od Stanów po Japonię. Logistyka sklepu internetowego musi dotrzymać im tempa. Omnipack przyjmuje to wyzwanie!

Daquïni to europejska marka sportowa, oferująca luksusową odzież dla aktywnych kobiet. Swoje produkty – z najwyższej jakości materiałów i w kobiecych fasonach – kieruje do młodych, ambitnych kobiet z całego świata. Ta grupa konsumentek wiele od siebie wymaga – tego samego oczekuje również od marki. Dlatego tak ważna jest nienaganna obsługa klienta i przyjazny, szybki proces dostaw oraz zwrotów. 

Tym bardziej jesteśmy dumni, że do pełnej obsługi logistyki swojego sklepu, Daquïni wybrała Omnipack. Dzięki dogodnej lokalizacji w samym centrum Europy i partnerstwie z licznymi firmami transportowymi z całego kontynentu, możemy zapewnić odpowiednie wsparcie globalnej marce. Dzięki temu, zapewnia terminowe i sprawne wysyłki do swoich klientek z całego świata – USA, Europy oraz Dalekiego Wschodu: Hong Kongu, Japonii czy Tajlandii.

daquini products

O marce

Produkty marki Daquïni 

Wszystkie produkty Daquïni są szyte w europejskich, rodzinnych fabrykach. Swoją odzież produkuje z najwyższej jakości francuskich i włoskich tkanin. Tkaniny posiadają certyfikat Oeko-Tex®, co oznacza, że są produkowane bez użycia szkodliwych substancji chemicznych. Część materiałów ulega również biodegradacji.