Integracja Omnipack z eBay

Co eBay oferuje sprzedawcom?

Podstawowa przewaga eBay nad konkurentami (np. Amazonem) to fakt, że z założenia powstał jako platforma łącząca sprzedawców i kupujących. Z kolei Amazon to sklep. Na czym polega różnica? Przede wszystkim na tym, że Amazon ma dużo wyższe wymagania wobec sprzedawców, którym udostępnia swoją przestrzeń. Natomiast eBay znacznie łagodniej podchodzi np. do terminów dostaw. 

Popularność tego portalu sprawiła, że współpraca na linii Omnipack a Ebay szybko stała się dla nas priorytetem. Właśnie dlatego umożliwiliśmy klientom integrację z Ebay. Pozwala ona na jeszcze szybszą realizację zamówień i skoordynowanie ich z możliwościami sklepu, a także rozbudowanym zapleczem logistycznym.

Jak przebiega integracja z eBay?

Integracja z eBay umożliwia bezpośrednie połączenie danych na temat transakcji z systemem WMS Omnipack. Dzięki temu zyskujesz pełną kontrolę nad procesem realizacji Twoich zamówień – wgląd do aktualnych statusów 24h/dobę. Proces integracji sklepu internetowego z eBay jest całościowo wspierany przez naszych onboarding managerów.

Standardowa ścieżka postępowania jest następująca:

podczas onboardingu z Klientem przypisany do niego konsultant ustali harmonogram wdrożenia systemu; na tym etapie zostaną wzięte pod uwagę wszystkie zmienne charakteryzujące Twój biznes;

aby sprawnie zintegrować się z eBay, konieczne będzie utworzenie dla Omnipack konta z dostępem do platformy;

w następnym etapie zostaniesz poproszony o przekazanie kompletnej dokumentacji np. kartoteki produktów czy dokumentacji API;

w kolejnym etapie utworzymy testowe zamówienie, by sprawdzić poprawność działania systemu;

na koniec w ostatnim etapie integracji towary zostają przesyłane na magazyn, wspólnie zatwierdzamy stock i rozpoczynamy realizację przesyłek.

Ile trwa integracja z eBay?

Integracja Omnipack z eBay trwa nie krócej, niż 7 dni. Całość procesu onboardingowego trwa około 3 tygodnie. Jednak w wyjątkowych przypadkach może potrwać do 2 miesięcy.

Po integracji każdy klient jeszcze przez 2 tygodnie jest otoczony opieką powdrożeniową.

Jakie korzyści daje integracja logistyki sklepu z eBay?

Integracja z Ebay pozwoli Ci z jednego miejsca będziesz mógł zarządzać wszystkimi zamówieniami przychodzącymi do Twojego sklepu. Twój stock magazynowy będzie aktualizowany na bieżąco. Jakie są inne zalety integracji?

otrzymasz informację zwrotną o bieżącym statusie każdego zamówienia

zbierzesz dane o numerach trackingowych przesyłek

będziesz miał pełną kontrolę nad realizacją zamówień

Zajmij się sprzedażą, logistykę powierz nam

Skontaktuj się z nami

Liczba paczek miesięcznie*

wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS:  0000604889, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy miasta st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 5223055791, REGON: 363864156, kapitał zakładowy: 41.150,00 zł. Przetwarzamy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym w tym wyceny usług oraz marketingu bezpośredniego (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi lub wysyłania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Po wyrażeniu odrębnej zgody otrzymywać będziesz od nas oferty usługowe oraz inne  informacje o oferowanej przez Omnipack usłudze na podany przez Ciebie email. W każdej chwili możesz odwołać zgodę na przesyłanie Ci przez nas informacji handlowych droga elektroniczną (newsletter).