Integracja Omnipack z Go Shop

Go Shop: nowoczesne rozwiązanie dla sklepu internetowego

Go Shop to jedna z najnowocześniejszych platform sprzedażowych na polskim rynku. Pojawiła się tutaj około 10 lat temu i od tego czasu udało jej się przyciągnąć ponad 1000 klientów, których liczba nieustannie rośnie. Trudno się dziwić – to jeden z niewielu systemów prowadzenia biznesu online, który pozwala na stworzenie oryginalnego i niepowtarzalnego sklepu internetowego dostosowanego zarówno do wymagań klientów, jak i właścicieli. Mimo że Go Shop posiada setki użytecznych funkcji, z pewnością zasłynął on właśnie z indywidualnego podejścia do wizualnej strony każdego ze sklepów internetowych opartych na tym systemie. Dzięki bardzo zaawansowanym i różnorodnym opcjom dostępnym z panelu administratora każdy może stworzyć sklep, który będzie znacząco wyróżniał się na tle konkurencji. Sklep internetowy to jednak nie tylko chwytający za oko layout, ale także produkty. Tych w Go Shop na pewno nie zabraknie, gdyż ta platforma nie ogranicza swoich użytkowników w kwestii liczby dostępnych towarów czy kategorii. Bankowość w serwisach opartych na tym systemie również podąża z duchem czasu i została całkowicie wbudowana w platformy wykorzystujące Go Shop. Jest to również oprogramowanie bardzo przyjazne dla osób pozycjonujących strony internetowe. Umożliwia ono szybką, intuicyjną i precyzyjną zmianę meta tytułów, opisów czy tagów, a także stworzenie adresów URL przyjaznych dla wyszukiwarek internetowych.

Dużym plusem GoShop jest także zintegrowanie z wieloma zewnętrznymi serwisami. Należą do nich tacy giganci polskiego rynku jak Ceneo czy Allegro. Dzięki temu właściciele sklepów mają jeszcze większą szansę na przyciągnięcie nowych klientów za pomocą właśnie tych popularnych platform sprzedażowych – i to bez generowania dodatkowych kosztów. Pozwala to również na znacznie bardziej efektywne zarządzanie asortymentem dostępnym w sklepie. Ostatnią z wielu zalet Go Shop jest także jego ciągłe udoskonalanie oraz dostępność obsługi technicznej. Jest to ważne zwłaszcza dla przedsiębiorców, którzy cenią sobie bezawaryjne działanie serwisu.

Integracja  Go Shop z Omnipack

Integracja platformy GoShop z systemem magazynowym Omnipack, pozwala w pełni kontrolować wszystkie zamówienia w jednym panelu. Zyskujesz całodobowy dostęp do statusu realizacji wysyłek oraz zwrotów. Dedykowani onboarding managerowie Omnipack wspierają każdego klienta w procesie integracji. Przebiega ona w następujących krokach:

Uzgodnienie harmonogramu wdrożenia

Integracja z platformą sprzedażową klienta (np. za pomocą API)

Przekazanie lub ustalenie kartoteki produktów

Tworzenie testowych zamówień

Dostarczenie towaru do magazynu

Raport różnic i zatwierdzenie finalnego stocka

Ile trwa integracja GoShop z Omnipack?

Integracja Omnipack z Go Shop trwa nie krócej, niż 7 dni. Całość procesu onboardingowego trwa około 3 tygodnie. Jednak w wyjątkowych przypadkach może potrwać do 2 miesięcy.

Po integracji każdy klient jeszcze przez 2 tygodnie jest otoczony opieką powdrożeniową.

Integrujemy się także z innymi platformami sprzedażowymi:

Jeśli nie znalazłeś swojej platformy lub posiadasz autorski system, skontaktuj się z nami – nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Zajmij się sprzedażą, logistykę powierz nam

Skontaktuj się z nami

Liczba paczek miesięcznie*

wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS:  0000604889, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy miasta st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 5223055791, REGON: 363864156, kapitał zakładowy: 41.150,00 zł. Przetwarzamy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym w tym wyceny usług oraz marketingu bezpośredniego (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi lub wysyłania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Po wyrażeniu odrębnej zgody otrzymywać będziesz od nas oferty usługowe oraz inne  informacje o oferowanej przez Omnipack usłudze na podany przez Ciebie email. W każdej chwili możesz odwołać zgodę na przesyłanie Ci przez nas informacji handlowych droga elektroniczną (newsletter).