Integracja Redcart z Omnipack

Co Redcart oferuje sprzedawcom?

Dla tych, którzy już zdecydowali się na współpracę z Redcartem, jego założyciele przygotowali trzy główne pakiety cenowe: Silver, Gold oraz Platinum, obejmujące usługi o różnym stopniu szczegółowości i zaawansowania. Dla klientów stawiających na kompletną personalizację sklepu internetowego przygotowano także pakiet Diamond, który pozwala nawet na ingerowanie w kod strony i dopasowanie systemu do własnych celów. Warto również zauważyć, że w ramach nawet najlepszej wersji tego CMS-a nie można wykupić licencji serwerowej.

Redcart oferuje wszystkie najpopularniejsze możliwości dostępne na zdecydowanej większości CMS-ów. Decydując się na wybór tego systemu, zyskujemy możliwość dowolnego zmieniania meta danych na stronie, edytowania i zmieniania linków czy optymalizacji zdjęć. Niestety, zastosowany w przypadku tej platformy system SaaS blokuje możliwość wejścia do FTP, więc wszelkie zmiany wymagające dostępu do tej części strony wymagają kontaktu z działem technicznym. Może to powodować znaczące opóźnienia w trakcie edycji strony i znajdujących się na niej treści. Dużą wadą jest również brak możliwości dodawania różnych wersji produktu, co może generować chaos na stronie.

Sklep ten posiada jednak również szereg zalet, których nie można pominąć, omawiając jego infrastrukturę. Przede wszystkim jest to CMS doskonale nadający się dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę w internetowej branży. Aby efektywnie i szybko z niego skorzystać, wcale nie trzeba mieć specjalistycznej wiedzy czy skomplikowanych poradników. Nieocenione jest tutaj zaawansowane wsparcie techniczne, które w przypadku problemów chętnie będzie służyć pomocą właścicielowi sklepu. Taka zależność od pracowników Redcarta może jednak stanowić wadę dla bardziej zaawansowanych użytkowników, którzy chcieliby uniezależnić swoje działania od osób trzecich. Największą zaletą tego systemu jest jednak cena, która jest jedną z najniższych na rynku. To z kolei umożliwia dobry start nawet niewielkim sklepom, chcącym dopiero zawojować polską sieć.

Integracja Redcart z Omnipack

Integracja z Redcart pozwala w pełni zarządzać wieloma kanałami sprzedaży na jednej platformie. Zyskujesz całodobowy dostęp do statusu realizacji zamówień oraz zwrotów. Dedykowani onboarding managerowie Omnipack wspierają każdego klienta w procesie integracji. Przebiega ona w następujących krokach:

Uzgodnienie harmonogramu wdrożenia

Integracja z platformą sprzedażową klienta (np. za pomocą API)

Przekazanie lub ustalenie kartoteki produktów

Tworzenie testowych zamówień

Dostarczenie towaru do magazynu

Raport różnic i zatwierdzenie finalnego stocka

Dzięki tej integracji e-sklepy zyskują informacje dotyczące:

aktualnego statusu danego zamówienia

numerów trackingowych
przesyłek

stanów
magazynowych

Ile trwa integracja z Redcart?

Integracja Omnipack z Redcart trwa nie krócej, niż 7 dni. Całość procesu onboardingowego trwa około 3 tygodnie. Jednak w wyjątkowych przypadkach może potrwać do 2 miesięcy.

Po integracji każdy klient jeszcze przez 2 tygodnie jest otoczony opieką powdrożeniową.

Integrujemy się także z innymi platformami sprzedażowymi:

Jeśli nie znalazłeś swojej platformy lub posiadasz autorski system, skontaktuj się z nami – nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Zajmij się sprzedażą, logistykę powierz nam

Skontaktuj się z nami

Liczba paczek miesięcznie*

wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS:  0000604889, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy miasta st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 5223055791, REGON: 363864156, kapitał zakładowy: 41.150,00 zł. Przetwarzamy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym w tym wyceny usług oraz marketingu bezpośredniego (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi lub wysyłania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Po wyrażeniu odrębnej zgody otrzymywać będziesz od nas oferty usługowe oraz inne  informacje o oferowanej przez Omnipack usłudze na podany przez Ciebie email. W każdej chwili możesz odwołać zgodę na przesyłanie Ci przez nas informacji handlowych droga elektroniczną (newsletter).