Integracja Omnipack z Shoper

Shoper - co oferuje sprzedawcom?

Shoper to gotowe oprogramowanie dla sklepu internetowego. Oferuje swoje usługi w 3 unikalnych pakietach: Złoty, Platynowy oraz Diamentowy. Różnią się one między sobą ceną, a także zakresem maksymalnej liczby produktów, którą system może pomieścić w bazie. Najbardziej wymagający klienci mają do dyspozycji także pakiet Premium, który jest przeznaczony do największych sklepów. Warto zwrócić uwagę, że opcja ta jest znacznie droższa. System Shoper jest dystrybuowany przez model SaaS. Gwarantuje to najnowszą wersję oprogramowania, która zawiera automatyczną i bezobsługową instalację. Dodatkowym atutem jest czytelność oraz prostota obsługi i intuicyjność, która gwarantuje łatwe zarządzanie bazą produktów. CMS Shoper jest odpowiednim wyborem dla osób, które nie znają się w pełni na IT, ponieważ to platforma odpowiada za techniczne aspekty systemu. Specjalnie dla użytkowników Shopera, został stworzony zestaw przewodników, które prowadzą krok po kroku przez wybrane zadania na oprogramowaniu.

Przebieg integracji z Shoper

Integracja Shoper z systemem magazynowym, pozwala w pełni kontrolować wszystkie zamówienia w jednym panelu. Zyskujesz całodobowy dostęp do statusu realizacji wysyłek oraz zwrotów. Dedykowani onboarding managerowie Omnipack wspierają każdego klienta w procesie integracji. Przebiega ona w następujących krokach:

Uzgodnienie harmonogramu wdrożenia

Integracja z platformą sprzedażową klienta (np. za pomocą API)

Przekazanie lub ustalenie kartoteki produktów

Tworzenie testowych zamówień

Dostarczenie towaru do magazynu

Raport różnic i zatwierdzenie finalnego stocka

Dzięki tej integracji Twój sklep zyska informacje dotyczące:

aktualnego statusu danego zamówienia

numerów trackingowych
przesyłek

stanów
magazynowych

Ile trwa integracja z Shoper

Integracja Omnipack z Shoper trwa nie krócej, niż 7 dni. Całość procesu onboardingowego trwa około 3 tygodnie. Jednak w wyjątkowych przypadkach może potrwać do 2 miesięcy.

Po integracji każdy klient jeszcze przez 2 tygodnie jest otoczony opieką powdrożeniową.

Integrujemy się także z innymi platformami sprzedażowymi:

Jeśli nie znalazłeś swojej platformy lub posiadasz autorski system, skontaktuj się z nami – nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Zajmij się sprzedażą, logistykę powierz nam

Skontaktuj się z nami

Liczba paczek miesięcznie*

wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS:  0000604889, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy miasta st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 5223055791, REGON: 363864156, kapitał zakładowy: 41.150,00 zł. Przetwarzamy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym w tym wyceny usług oraz marketingu bezpośredniego (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi lub wysyłania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Po wyrażeniu odrębnej zgody otrzymywać będziesz od nas oferty usługowe oraz inne  informacje o oferowanej przez Omnipack usłudze na podany przez Ciebie email. W każdej chwili możesz odwołać zgodę na przesyłanie Ci przez nas informacji handlowych droga elektroniczną (newsletter).