Integracja Omnipack z Shoplo

Co Shoplo oferuje e-sklepom?

Shoplo to narzędzie, które działa w oparciu o model SaaS. Właściciel sklepu zobowiązany jest do opłacania miesięcznego abonamentu. Usługa w cenie obejmuje hosting wraz z dedykowaną subdomeną w ramach shoplo.com, a także kompletny system, przy użyciu którego użytkownik może stworzyć i obsługiwać własny sklep. Shoplo oferuje swoim klientom produkt w 4 wariantach. Różnią się one liczbą produktów, które można dodać do oferty (ograniczenie występuje tylko w najtańszej wersji), dostępnością wersji językowych, narzędzi wspierających sprzedaż za granicą i dostępnością raportów. Funkcjonalność panelu klienta dostępna jest w dwóch najwyższych pakietach – dwa najtańsze umożliwiają zakupy jedynie jako gość. Każdą z dostępnych wersji można przetestować za darmo przez 15 dni.

Główne zalety Shoplo

Brak limitów

Usługa hostingu w Shoplo nie nakłada na użytkownika limitów dotyczących pojemności dysku, transferu danych oraz liczby odwiedzin. Nieograniczona jest również liczba zdjęć dodawanych do produktu. Nic nie stoi na przeszkodzie, by do sklepu podłączyć własną wykupioną domenę. Dla bezpieczeństwa klientów możliwe jest podpięcie certyfikatu SSL dla całej domeny oraz w checkoutcie.

Intuicyjny kreator

Shoplo umożliwia łatwe stworzenie sklepu internetowego przy użyciu intuicyjnego kreatora oraz gotowych (również darmowych) szablonów graficznych.

Mobile friendly

Zadbano o ich responsywność, dzięki czemu zakupy będą wygodne dla użytkowników smartfonów. Dostępna jest także aplikacja mobilna. Dodawanie produktów jest intuicyjne, CMS daje możliwość duże możliwości edycji treści pod kątem SEO.

Integracja Shoplo z Omnipack

Jednym z wielu CMS-ów służących do obsługi sklepów internetowych, które można zintegrować z platformą fulfillmentową Omnipack jest Shoplo. Nasi eksperci przeprowadzają integrację systemu, dzięki czemu zalogowany klient otrzyma informacje o bieżącym statusie zamówienia, numerze trackingowym paczki oraz stanie magazynowym. Wszystko to może być kontrolowane przy pomocy dedykowanego, wygodnego w obsłudze panelu.

Nasz zespół onboardingowy wspiera klientów w procesie integracji platformy. Integracja przebiega w następujących krokach:

Uzgodnienie harmonogramu wdrożenia

Integracja z platformą sprzedażową klienta (np. za pomocą API)

Przekazanie lub ustalenie kartoteki produktów

Tworzenie testowych zamówień

Dostarczenie towaru do magazynu

Raport różnic i zatwierdzenie finalnego stocka

Dzięki tej integracji e-sklepy zyskują informacje dotyczące:

aktualnego statusu danego zamówienia

numerów trackingowych
przesyłek

stanów
magazynowych

Ile trwa integracja z Shoplo?

Integracja Omnipack z Shoplo trwa nie krócej, niż 7 dni. Całość procesu onboardingowego trwa około 3 tygodnie. Jednak w wyjątkowych przypadkach może potrwać do 2 miesięcy.

Po integracji każdy klient jeszcze przez 2 tygodnie jest otoczony opieką powdrożeniową.

Integrujemy się także z innymi platformami sprzedażowymi:

Jeśli nie znalazłeś swojej platformy lub posiadasz autorski system, skontaktuj się z nami – nasi doradcy odpowiedzą na wszelkie Twoje pytania i wątpliwości.

Zajmij się sprzedażą, logistykę powierz nam

Skontaktuj się z nami

Liczba paczek miesięcznie*

wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS:  0000604889, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy miasta st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 5223055791, REGON: 363864156, kapitał zakładowy: 41.150,00 zł. Przetwarzamy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym w tym wyceny usług oraz marketingu bezpośredniego (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi lub wysyłania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Po wyrażeniu odrębnej zgody otrzymywać będziesz od nas oferty usługowe oraz inne  informacje o oferowanej przez Omnipack usłudze na podany przez Ciebie email. W każdej chwili możesz odwołać zgodę na przesyłanie Ci przez nas informacji handlowych droga elektroniczną (newsletter).