Nasze integracje z platformami e-sprzedaży

Podążamy za potrzebami naszych klientów i integrujemy się ze wszystkimi popularnymi systemami eCommerce

Kompleksowa usługa w modelu Otwarty SaaS™, dla profesjonalnych sklepów internetowych i hurtowni.

Sprawdź

Oprogramowanie Shoper zawiera wszystkie niezbędne narzędzia i integracje do profesjonalnej sprzedaży online.

Sprawdź

Prestashop to kompletne, innowacyjne i skuteczne rozwiązanie pozwalające łatwo założyć sklep online, a następnie rozwinąć skrzydła w internecie.

Sprawdź

Shopify to platforma eCommerce, która pozwala z łatwością sprzedawać w wielu kanałach: czy to online czy w punkcie sprzedaży detalicznej.

Sprawdź

Allegro to największa platforma transakcyjna on-line w Polsce. Skupia społeczność ponad 12,5 mln użytkowników, sprzedawców i duże światowe marki.

Sprawdź

Shoplo to nowa platforma sklepowa, oferowana w modelu SaaS. Wyjątkowo przejrzysty interfejs pozwala szybko stworzyć i uruchomić swój e-sklep.

Sprawdź

WooCommerce to w pełni konfigurowalna platforma sprzedażowa dla eCommerce typu open-source.

Sprawdź

GoShop to proste oprogramowanie dla eCommerce, które jest szczególnie przyjazne dla firm stawiających pierwsze kroki w e-biznesie.

Sprawdź

Sklep internetowy RedCart zawiera ponad 450 wbudowanych narzędzi, które można bardzo łatwo skonfigurować.

Sprawdź

Nie widzisz integracji ze swoim systemem? ​​​​​​​

Napisz do nas!

kontakt@omnipack.pl

Zajmij się sprzedażą, logistykę powierz nam

Skontaktuj się z nami

Liczba paczek miesięcznie

wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS:  0000604889, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy miasta st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 5223055791, REGON: 363864156, kapitał zakładowy: 31 250,00 zł. Przetwarzamy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym w tym wyceny usług oraz marketingu bezpośredniego (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi lub wysyłania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Po wyrażeniu odrębnej zgody otrzymywać będziesz od nas oferty usługowe oraz inne  informacje o oferowanej przez Omnipack usłudze na podany przez Ciebie email. W każdej chwili możesz odwołać zgodę na przesyłanie Ci przez nas informacji handlowych droga elektroniczną (newsletter).