Dołącz do naszego zespołu!

Sprawdź kogo aktualnie szukamy

Kim jesteśmy?

Jesteśmy szybko rozwijającym się operatorem logistycznym branży eCommerce. Nasze centra logistyczne obsługują ponad 50 klientów z Polski i Europy. Ale Omnipack to przede wszystkim ludzie. Konkretne osoby, wiedza i doświadczenie – to one stoją za sukcesem firmy. Jeśli chcesz dołączyć do zespołu, który ceni przyjacielskie relacje, ale lubi czuć wpływ na swoją pracę i jest głodny sukcesu – aplikuj do nas!

Szybko rosnąca firma

Możliwość częściowej pracy zdalnej

Elastyczne godziny pracy

Kogo szukamy?

HR Manager

Szukamy osoby, która pomoże nam zaprojektować oraz wdrożyć strategię HR, a także wesprze nas w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska specjalistyczne i menadżerskie, jak również w innych działaniach z zakresu HR.

Zobacz ofertę

Senior Account Executive

Lubisz rozgryzać problemy logistyczne jak orzeszki, budowanie długotrwałych relacji biznesowych sprawia Ci przyjemność, a jednocześnie nie boisz się wyzwań? Mamy pracę dla Ciebie!

Zobacz ofertę

(Junior) Account Executive

Szukamy Account Executive, który/a pomoże nam w nawiązywaniu i budowaniu długotrwałych relacji z Klientami biznesowymi z różnych branż, a także w prowadzeniu efektywnych działań sprzedażowych.

Zobacz ofertę

Head of Sales B2B

W związku z szybkim rozwojem zdecydowaliśmy o rozdzieleniu struktur sprzedaży polskich i międzynarodowych, w związku z czym szukamy doświadczonego menedżera do objęcia działu sprzedaży w Polsce.

Zobacz ofertę

Head of Performance Marketing

Jeśli w telefonie ustawiłeś sobie dźwięk wpadającego do bazy leada, a marketing efektywnościowy nie ma przed Tobą tajemnic – aplikuj!

Zobacz ofertę

Nie znalazłeś/aś oferty dla siebie?

Napisz na rekrutacja@omnipack.pl, chętnie Cię poznamy! Jeśli pojawią się projekty zgodne z Twoimi kompetencjami skontaktujemy się z Tobą.