Nasi klienci

Dowiedz się, jakie korzyści w prowadzeniu biznesu zauważyły sklepy online, które powierzyły nam obsługę logistyki

Klienci o nas

“Szybko przekonałem się, że współpraca z Omnipack to strzał w dziesiątkę. Logistyka na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym”

Krystian Bartkow
darter180.com

“Rozpoczęcie współpracy z Omnipackiem było dla mnie jednym z najważniejszych kroków w całej historii prowadzenia internetowego biznesu. Polecam z ręka na sercu!!”

Antoni Ruszkowski
kinkywinky.pl

“Szczerze polecam wszystkim, którzy chcą skupić się na sprzedaży pozostawiając wszystkie problemy związane z logistyką w rękach doświadczonych specjalistów.”

Andrzej Jacek Rybak
Way2Send

“Bardzo szybki kontakt mailowy w każdej sprawie, zdrowa elastyczność przy ustalaniu warunków umowy, jasny cennik, bardzo szybkie wdrożenie do dwóch sklepów, bezproblemowa wysyłka paczek, brak zwrotów z tytułu uszkodzenia towaru w transporcie czy innych problemów.”

Tomek Skupieński
2drink.pl

“Z Omnipack mogę rozwijać się bez żadnych obaw, że ktoś nie przyłoży się do swojej pracy. Zawsze jest jak należy, bez żadnych zastrzeżeń. Podejście do klienta jest bardzo profesjonalne, dzięki Omnipack tak naprawdę uporządkowałam swój biznes w obszarze logistyki.”

Magda Grzeslak
room669.pl

“Zespół Omnipack podchodzi indywidualnie do klienta, a nasz produkt premium jest pakowany z dużą starannością. Dostajemy pozytywny feedback od naszych klientek odnośnie jakości pakowania, a także błyskawicznego czasu realizacji zamówień.”

Iga Aksamit
julovi.com

“Współpracę z Omnipack rozpoczęliśmy ponad rok temu i była to jedna z lepszych decyzji biznesowych, która pozwoliła nie tylko optymalizować kosztowo, ale także usprawniać jakościowo procesy logistyczno – magazynowe. “

Filip Jaraczewski
napogloves.com

„Zespół Omnipack posiada unikalne doświadczenie w obsłudze logistycznej mebli, w tym wysyłek międzynarodowych. Dzięki swojej wiedzy, są w stanie zoptymalizować koszty, zredukować wskaźnik uszkodzeń a także sprawnie obsłużyć zwroty i naprawy. Polecam!”

Marcin Kućmierz
westwing.pl

Pracujemy dla

...i wielu innych

Zajmij się sprzedażą, logistykę powierz nam

Skontaktuj się z nami

Liczba paczek miesięcznie

wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS:  0000604889, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy miasta st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP: 5223055791, REGON: 363864156, kapitał zakładowy: 31 250,00 zł. Przetwarzamy Twoje dane w celu udzielenia odpowiedzi na pytanie zawarte w formularzu kontaktowym w tym wyceny usług oraz marketingu bezpośredniego (podstawa przetwarzania danych to realizacja naszych prawnie uzasadnionych interesów administratora). Twoje dane będą przetwarzane nie dłużej, niż jest to konieczne do udzielenia Ci odpowiedzi lub wysyłania newslettera, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne, ale konieczne do tego, żeby odpowiedzieć na Twoje pytanie. Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia swoich danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Po wyrażeniu odrębnej zgody otrzymywać będziesz od nas oferty usługowe oraz inne  informacje o oferowanej przez Omnipack usłudze na podany przez Ciebie email. W każdej chwili możesz odwołać zgodę na przesyłanie Ci przez nas informacji handlowych droga elektroniczną (newsletter).